Britney Spears Greece | The Best Greek Britney Forum
GR: Καλωσήρθατε στο #1 ελληνικό forum αφιερωμένο στην πριγκίπισσα της pop, Britney Spears! Εγγραφείτε τώρα!

EN: Welcome to the #1 Greek forum dedicated to the princess of pop, Britney Spears! Register now!

DE: Herzlich Willkommen im besten griechischen Forum gewidmet an pop Prinzessin Britney Spears! Registriere dich hier!
Britney Spears Greece | The Best Greek Britney Forum
GR: Καλωσήρθατε στο #1 ελληνικό forum αφιερωμένο στην πριγκίπισσα της pop, Britney Spears! Εγγραφείτε τώρα!

EN: Welcome to the #1 Greek forum dedicated to the princess of pop, Britney Spears! Register now!

DE: Herzlich Willkommen im besten griechischen Forum gewidmet an pop Prinzessin Britney Spears! Registriere dich hier!
Britney Spears Greece | The Best Greek Britney Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Καλωσήρθατε στο καλύτερο ελληνικό forum της Britney Spears!
 
YoutubeYoutube  TwitterTwitter  FacebookFacebook  HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Lindsay Lohan

Go down 
3 posters
AuthorMessage
BritneySpearsGreece
Admin
BritneySpearsGreece


Posts : 2470
Points : 95781
Join date : 2009-07-17
Age : 30
Location : Athens

Lindsay Lohan Empty
PostSubject: Lindsay Lohan   Lindsay Lohan EmptySat 10 Jul 2010, 8:04 am

Σε 90 μέρες φυλάκιση καταδικάστηκε η Lindsay Lohan γιατί παραβίασε τους όρους της αναστολής της, μην παρακολουθώντας το πρόγραμμα απεξάρτησης από το αλκοόλ που της είχε υποδειχθεί.



Παράλληλα με την ποινή φυλάκισης, η Lohan θα πρέπει να ακολουθήσει και πρόγραμμα αποτοξίνωσης.



Η 24χρονη ηθοποιός ξέσπασε σε λυγμούς και, σε μια τελευταία προσπάθεια να αποφύγει τη φυλάκιση, απεύθυνε το λόγο στη δικαστή λέγοντας ότι δεν είχε συνειδητοποήσει πως παραβίαζε τους περιοριστικούς όρους και πως ο λόγος που δεν πήγαινε στις ομάδες απεξάρτησης από το αλκοόλ ήταν επειδή είχε πολλές επαγγελματικές υποχρεώσεις.



'Δεν το αντιμετωπίζω σαν αστέιο. Είναι η ζωή μου και η καριέρα μου. Έχω προσπαθήσει να κάνω ό,τι μπορώ, δεν θέλω να νομίζετε ότι δεν σέβομαι εσάς και τους όρους σας.'



Η Lohan το 2007 -μέσα σε λιγότερο από δύο μήνες- είχε συλληφθεί δύο φορές για οδήγηση υπό την επήρρεια αλκοόλ. Τότε είχε φυλακιστεί για 84 μόνο λεπτά και είχε καταδικαστεί σε τρία χρόνια με αναστολή.


Από τότε-πέρα από το ότι δεν ακολούθησε τις οδηγίες του δικαστηρίου- την συνέλαβαν και άλλες δύο φορές για οδήγηση υπό την επήρρεια ναρκωτικών.




Διαβάστε περισσότερα: http://www.mad.tv/section/news/45467/showbiz/%CE%A3%CF%84%CE%B7+%CF%86%CF%85%CE%BB%CE%B1%CE%BA%CE%AE+%CE%B7+Lindsay+Lohan#ixzz0tGT3LMZY
Back to top Go down
https://britneyspearsgreece.forumgreek.com
ToxicWomanizer
Member
Member
ToxicWomanizer


Posts : 503
Points : 40247
Join date : 2010-02-20
Age : 30
Location : Thessaloniki

Lindsay Lohan Empty
PostSubject: Re: Lindsay Lohan   Lindsay Lohan EmptyWed 14 Jul 2010, 8:03 pm

ante mhpws summazeutei kiolas
Back to top Go down
britcircus
Senior Member
Senior Member
britcircus


Posts : 910
Points : 46450
Join date : 2009-07-18
Age : 28
Location : Athina

Lindsay Lohan Empty
PostSubject: Re: Lindsay Lohan   Lindsay Lohan EmptyMon 26 Jul 2010, 8:19 pm

Η Lindsay Lohan γράφει τραγούδια στη φυλακή

Σύμφωνα με το Popeater, η Lindsay Lohan περνάει τις μέρες τις στη φυλακή γράφοντας τραγούδια για τον επόμενό της δίσκο. Όπως αποκάλυψε κοντινό της πρόσωπο στο site, έτσι θα περάσει τις μέρες της στη φυλακή και θα ηχογραφήσει τα τραγούδια αμέσως μόλις βγει. Συμπληρώνει πως είναι τέτοια τα συναισθήματά της αυτή τη στιγμή που θα δημιουργήσει το καλύτερο υλικό της μέχρι σήμερα. Τολμάει επίσης να πει πως θα κερδίσει σίγουρα μια υποψηφιότητα για Grammy.
Back to top Go down
BritneySpearsGreece
Admin
BritneySpearsGreece


Posts : 2470
Points : 95781
Join date : 2009-07-17
Age : 30
Location : Athens

Lindsay Lohan Empty
PostSubject: Re: Lindsay Lohan   Lindsay Lohan EmptySun 29 Aug 2010, 8:46 am

Michael Lohan: Η Lindsay επέστρεψε


Ο πατέρας της Lindsay Lohan, Michael, πιστεύει πως η κόρη του έχει πάρει και πάλι τη ζωή στα χέρια της και είναι σίγουρος πως πλέον το παιδί του είναι μια χαρά.

Ο Michael, ο οποίος μέχρι πρόσφατα επέμενε πως η κόρη του είναι εθισμένη στα ναρκωτικά, ισχυρίζεται πως η ηθοποιός έχει βρει ξανά την πίστη της στον Θεό, και τη βοήθησε πολύ η παραμονή της στη φυλακή αλλά και στην κλινική αποτοξίνωσης.

Τέλος, o Lohan ανέφερε πως είναι 100% σίγουρος ότι η κόρη του θα παραμείνει νηφάλια για πάντα.

Μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μη λες…

Back to top Go down
https://britneyspearsgreece.forumgreek.com
BritneySpearsGreece
Admin
BritneySpearsGreece


Posts : 2470
Points : 95781
Join date : 2009-07-17
Age : 30
Location : Athens

Lindsay Lohan Empty
PostSubject: Re: Lindsay Lohan   Lindsay Lohan EmptyFri 03 Sep 2010, 8:40 am

Lindsay Lohan: θέλω πίσω την καριέρα μου

Η νεαρή star δηλώνει έτοιμη να ξαναξεκινήσει τη ζωή της από το μηδέν. Σε μία συνέντευξη εφ'όλης της ύλης που έδωσε στο Vanity Fair, η Lindsay Lohan παραδέχεται: "Ήμουν ανεύθυνη. Δεν έχω καμία δικαιολογία. Θέλω πίσω την καριέρα μου. Ξέρω ότι είμαι πολύ καλή ηθοποιός, ήταν το πάθος μου από τότε που ήμουν παιδί, και ξέρω ότι όταν κάτι με νοιάζει, βάζω το 100% του εαυτού μου κι ακόμα παραπάνω."



Η Linsday δείχνει πιο ώριμη από ποτέ, σαν να έμαθε το μαθημά της. Στη συνέντευξή της δηλώνει πως νιώθει άλλος άνθρωπος και πως έχει συνειδητοποιήσει ότι μεγαλώνει: "Θέλω να με σέβονται όπως τότε που γύριζα καλές ταινίες. Δεν με νοιάζει αν χάσω μια βραδιά σε ένα club. Δεν περνάω καλά έτσι κι αλλιώς. Δεν με ενδιαφέρει πια. Όλο τα ίδια και τα ίδια..."



Η "άτακτη" 24χρονη ανυπομονεί να ξεκινήσει και πάλι από την αρχή, αλλά κατηγορεί το Hollywood ότι κάνει διακρίσεις, δίνοντας πολύ πιο εύκολα "άφεση αμαρτιών" στους άνδρες συναδέλφους της.



Τέλος προσθέτει ότι συχνά τα είδωλά της ακολουθούσαν πολύ ανθυγιεινή και ανέλεγκτη ζωή και εκείνη απλά ήθελε να τα μιμηθεί, χωρίς να έχει καμία καθοδήγηση από τους γονείς της "Το μεγαλύτερο στοίχημα που έχω βάλει με τον εαυτό μου είναι να ξεπεράσω εντελώς το τραύμα που μου προκάλεσε ο πατέρας μου."



Διαβάστε περισσότερα: http://www.mad.tv/section/news/46153/showbiz/Lindsay+Lohan%3A+%CE%B8%CE%AD%CE%BB%CF%89+%CF%80%CE%AF%CF%83%CF%89+%CF%84%CE%B7%CE%BD+%CE%BA%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%AD%CF%81%CE%B1+%CE%BC%CE%BF%CF%85#ixzz0ySCjUU7a
Back to top Go down
https://britneyspearsgreece.forumgreek.com
 
Lindsay Lohan
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Διέρρηξαν την κατοικία της Lohan

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Britney Spears Greece | The Best Greek Britney Forum :: General :: Other Artists-
Jump to: