Britney Spears Greece | The Best Greek Britney Forum
GR: Καλωσήρθατε στο #1 ελληνικό forum αφιερωμένο στην πριγκίπισσα της pop, Britney Spears! Εγγραφείτε τώρα!

EN: Welcome to the #1 Greek forum dedicated to the princess of pop, Britney Spears! Register now!

DE: Herzlich Willkommen im besten griechischen Forum gewidmet an pop Prinzessin Britney Spears! Registriere dich hier!
Britney Spears Greece | The Best Greek Britney Forum
GR: Καλωσήρθατε στο #1 ελληνικό forum αφιερωμένο στην πριγκίπισσα της pop, Britney Spears! Εγγραφείτε τώρα!

EN: Welcome to the #1 Greek forum dedicated to the princess of pop, Britney Spears! Register now!

DE: Herzlich Willkommen im besten griechischen Forum gewidmet an pop Prinzessin Britney Spears! Registriere dich hier!
Britney Spears Greece | The Best Greek Britney Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Καλωσήρθατε στο καλύτερο ελληνικό forum της Britney Spears!
 
YoutubeYoutube  TwitterTwitter  FacebookFacebook  HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά

Go down 
5 posters
AuthorMessage
BritneySpearsGreece
Admin
BritneySpearsGreece


Posts : 2470
Points : 95831
Join date : 2009-07-17
Age : 30
Location : Athens

Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά Empty
PostSubject: Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά   Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά EmptyMon 05 Jul 2010, 9:15 am

Στα 28 της, έχει 5 νούμερο ένα Albums και μια ακόμα sold – out περιοδεία στην κατοχή της, αποδεικνύοντας ότι αυτή η Super Star είναι τώρα τόσο τέλεια όσο ήταν πάντα! Αυτή την περίοδο η Britney απολαμβάνει ένα διάλειμμα , αλλά έκανε μια εξαίρεση για το Cosmo!


Πρέπει να το παραδεχτούμε για την Britney! Δεν έκανε απλά ένα come back πέρυσι αλλά κυριάρχησε στο χώρο και κυκλοφόρησε ένα album με top 10 singles! Η περιοδεία που ξεκίνησε, η The Circus Starring Britney Spears , τερμάτισε ως η πιο επιτυχημένη περιοδεία της Βόρειας Αμερικής για το 2009 από solo καλλιτέχνη! Μετά από 97 συναυλίες σε ολόκληρο τον κόσμο, η Britney πέρασε το τελευταίο της βράδυ στην μεγάλη κορυφή τον Νοέμβριο και αποφάσισε να κάνει ένα break που άξιζε από την μουσική. Από τότε, ασχολείται με το ταλέντο της στην μόδα και σχεδίασε μια flirty.. σειρά ρούχων για τα Candie's! «Πέρασα πολύ καλά» μας είπε η Britney! «Δεν είχα σχεδιάσει ποτέ ξανά ρούχα και πραγματικά διασκέδασα την όλη διαδικασία».


Αυτή τη στιγμή, απολαμβάνει όσες περισσότερες οικογενειακές στιγμές μπορεί! «Τα πράγματα είναι ήσυχα τώρα» λέει. «Περνάω πολύ χρόνο στο σπίτι με τα παιδιά μου. Ξεκίνησαν μόλις μαθήματα karate, κάτι που το βρίσκω πάρα πολύ γλυκό» Είμαστε τυχεροί που την πήραμε για λίγο μακριά από τον 4χρονο Sean Preston και τον 3 χρονών Jayden James ώστε να φωτογραφηθεί για το Cosmopolitan και να απαντήσει σε διάσημα quiz μας!


Ερωτήσεις πολλαπλής επιλογής:


Φοβάμαι τη στιγμή που οι γιοί μου θα με ρωτήσουν: Πως γίνονται τα παιδιά.


Αν μπορούσα να φορέσω ένα είδος παπουτσιών για την υπόλοιπη ζωή μου, θα διάλεγα: Flip – Flops.


Το άγχος της σκηνής είναι κάτι που: Ακόμα με ενοχλεί.


Το αντικείμενο που θα ήθελα να έχω στην κατοχή μου από όσα έχω χρησιμοποιήσει για επαγγελματικούς λόγους: Το ροζ ιπτάμενο SUV από το Video Clip του Do Somethin'


Αν ένας άντρας θέλει να με κάνει να γελάσω, το μόνο που έχει να κάνει είναι να: Πέσει κάτω!


Αν οι γιοι μου έλεγαν ότι θέλουν να ασχοληθούν με το χώρο του θεάματος θα: Τους κλείδωνα μέσα στα δωμάτια τους μέχρι να γίνουν 30.


Η ιδέα του ότι θα κλείσω τα 30 σε ενάμιση χρόνο με κάνει να : Σκεφτώ την μέχρι τώρα ζωή μου.


Δίνω τον καλύτερό μου εαυτό όταν: Είμαι χορτάτη!


Το τηλεοπτικό πρόγραμμα που θα ήθελα περισσότερο να κάνω συμμετοχή είναι το: Gossip Girl.


Γεμίζοντας τα κενά!



Ακόμα κι αν έχω ήδη καταφέρει πολλά, συνεχίζω να κατακτώ περισσότερα γιατί: Ειλικρινά αγαπώ αυτό που κάνω και το αντικείμενο με το οποίο ασχολούμαι, είναι τόσο διασκεδαστικό!

Το αγαπημένο μου fashion style όταν κάνω εμφανίσεις show είναι: Συναρπαστικό, διαφορετικό και πάντα ξεχωριστό!


Αλλά όταν δεν βρίσκομαι στη σκηνή είναι : Κολακευτικό και άνετο!


Νιώθω πιο δυνατή όταν: Δουλεύω.


Οφείλω την διάρκεια της καριέρας μου περισσότερο : Στην σκληρή δουλειά!


Το να έχω ανθρώπους να βγάζουν διαρκώς φωτογραφίες είναι κάτι : Που πάντα ήξερα ότι θα έρθει με την δουλειά που διάλεξα να κάνω.


Βρήκα ότι ένας υπέροχος τρόπος να συμφιλιωθείς με το άγχος πριν από το κάθε show είναι: Να πηγαίνω πέρα δώθε!


Όταν νιώθω ψυχολογικά πεσμένη, πάντα με διασκεδάζει : Ένας καφές και ένα παγωτό!


Το άτομο που η γνώμη του μετράει πιο πολύ για εμένα: Η οικογένειά μου.


Το τραγούδι που τραγουδάω ώστε να κοιμίσω τους γιούς μου είναι: Πάντα διαφορετικό.


Σε αυτή τη φάση της ζωής μου , αυτό που είναι το πιο σπουδαίο σε έναν άντρα για εμένα είναι: Η Προσωπικότητα.


Το πιο δύσκολο επίτευγμα που είχα κατά τη διάρκεια της μητρότητας ήταν να: Μάθω τους γιους μου να πηγαίνουν τουαλέτα!!


Εάν μια νέα performer με ρωτούσε για την συμβουλή μου, θα της έλεγα: Η ζωή είναι μικρή, διασκέδασε!


Το πιο ηρωικό ( το έσβησε και το άλλαξε σε φρικιαστικό )πράγμα που έχω κάνει ποτέ: Να σπάσω το γόνατό μου!


Ένα πράγμα που σε σχέση με τους άντρες και τις σχέσεις που θα ήθελα να ξέρω πριν από 10 χρόνια είναι: Να λες ότι θέλεις και να εκφράζεις αυτό που σκέφτεσαι!


Το ξέρω ότι είναι λίγο περίεργο αλλά πιστεύω πως: Είναι δύσκολο να μαγειρεύεις!


Η καλύτερη συμβουλή που μου έδωσαν ποτέ: Να είμαι ο εαυτός μου!
Back to top Go down
https://britneyspearsgreece.forumgreek.com
ToxicWomanizer
Member
Member
ToxicWomanizer


Posts : 503
Points : 40297
Join date : 2010-02-20
Age : 30
Location : Thessaloniki

Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά Empty
PostSubject: Re: Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά   Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά EmptyMon 05 Jul 2010, 6:28 pm

eutuxws p ekane mia sunenteuxi<3
katapliktiko einai auto p eipe oti fovatai ti na pei sta paidia tis g t sex
hahahah a re britney!
k auto p dn tha ts afhne na asxolithoun me tn xwro t theamatos... pl swsth h britney. einai duskolos autos o xwros k prepei na wrimaseis g na to antimetwpizeis. k h britney t xerei pl kala auto. swsthhhh
Back to top Go down
HiddenFantasy
Member
Member
HiddenFantasy


Posts : 449
Points : 35278
Join date : 2009-09-26
Age : 36

Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά Empty
PostSubject: Re: Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά   Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά EmptyWed 07 Jul 2010, 6:28 am

ωραια συνεντευξη....!!!!!
Οσο που δεν θελει τα παιδια της να ασχοληθουν απο μικρα με το χωρο πολυ σωστα πραττει...αφου η ιδια ξερει πως ειναι.
Back to top Go down
http://www.cinderellabritney.blogspot.com
Jorgito
Member
Member
Jorgito


Posts : 281
Points : 31195
Join date : 2009-07-18
Location : Athens

Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά Empty
PostSubject: Re: Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά   Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά EmptyThu 08 Jul 2010, 12:15 pm

ta eipe para pl wraia cheers
mou aresei o tropos pou skeftetai What a Face
Back to top Go down
BritneySpearsGreece
Admin
BritneySpearsGreece


Posts : 2470
Points : 95831
Join date : 2009-07-17
Age : 30
Location : Athens

Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά Empty
PostSubject: Re: Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά   Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά EmptySat 10 Jul 2010, 7:42 am

Ναι.. σε όλους μας! Razz
Back to top Go down
https://britneyspearsgreece.forumgreek.com
Bitch
Member
Member
Bitch


Posts : 406
Points : 30944
Join date : 2009-08-03

Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά Empty
PostSubject: Re: Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά   Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά EmptySat 10 Jul 2010, 12:54 pm

love her! Love
Back to top Go down
ToxicWomanizer
Member
Member
ToxicWomanizer


Posts : 503
Points : 40297
Join date : 2010-02-20
Age : 30
Location : Thessaloniki

Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά Empty
PostSubject: Re: Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά   Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά EmptyTue 13 Jul 2010, 1:47 pm

Kserete pote tha bgei edw?
Back to top Go down
 
Άρθρο/συνέντευξη της Britney στο Cosmopolitan Aυγούστου 2010 στα ελληνικά
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Συνέντευξη της Britney σε ελληνικό μουσικό site 3/11/2010!! (UPDATED)
» H Britney στα Teen Choice Awards 2009 (9 Aυγουστου)
» Η συνεντευξη της Britney στο V Magazine!
» Συνέντευξη της Britney στο InStyle για την κολεξιόν της!
» Συνεντευξη της Britney σε Αυστραλιανο περιοδικο

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Britney Spears Greece | The Best Greek Britney Forum :: Britney Spears :: News-
Jump to: